Místo konání

Kongresové centrum najdete hned vedle hlavní brány vstupu na brněnské výstaviště.

Kongresové centrum Brno
Brno, Výstaviště 1,
647 00
GPS: 49°11’20.490″N, 16°35’5.213″E

TIP: Hledáte hotel k přespání? Využijte výhodné nabídky pro účastníky konference v komfortním hotelu Continental!

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

MHD – městskou hromadnou dopravou

Zastávka MHD Výstaviště, hlavní vstup stojí pár desítek metrů od vstupu do Kongresového centra. Jezdí do ní několik linek, nejobvyklejší volbou je tramvaj č. 1 (směr Bystrc od Hlavního vlakového nádraží). Z autobusového nádraží Zvonařka se na konferenci dostanete autobusem č. 84 směr Pisárky.

Autem

Na dálnici a rychlostní silnici z Vídně, Prahy a Ostravy je potřeba mít dálniční známku. Koupit ji lze na hraničních přechodech, u čerpacích stanic a na poště. Na silnicích ve městě Brně prosím sledujte dopravní značení s názvy „BVV“ nebo „Výstaviště“. Parkovat je možné před hlavním vstupem Výstaviště (200 metrů od Kongresového centra).

UBYTOVÁNÍ

V komfortním hotelu Continental je zajištěn omezený počet pokojů za zvýhodněné ceny. Hotel je v centru, na trase tramvaje č. 1, která jede přímo k hlavnímu vstupu BVV.

Ceny:

  • 1 350 Kč (pokoj standard pro 1 osobu/noc/bufetová snídaně) vč. DPH
  • 1 800 Kč (pokoj standard pro 2 osoby/noc/bufetová snídaně) vč. DPH

Pokud chcete této nabídky využít, rezervujte si ubytování nejpozději do 15. 10. 2014. Kontaktní osobou v hotelu Continental je paní Jana Hosová, tel. 541 519 609, e-mail: hosova@continentalbrno.cz. Při rezervaci uvádějte heslo „PASIVNÍ DOMY“.

Parkování v hotelové garáži 250 Kč/vůz/24 hod. Rezervace není nutná.

Pořadatel
Partneři